بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

چرا بازسازی ساختمان انجام دهیم؟

قطعاً با گذشت زمان ساختمان شما ( اداری، تجاری یا مسکونی ) بعد چندین سال فرسوده خواهد شد و مشکلات زیادی را برای شما به جا میزارد که شامل هزینه هایی میشود که البته با هزینه کردن هم در آخر به نتیجه مطلوب نمیرسد و مثل یک ماشین قدیمی که به خرج افتاده است ماه به ماه خرج ها و هزینه های متفاوتی را به شما متحمل می کند.

از طرفی دیگر زندگی در محیطی قدیمی باعث ایجاد حالت افسردگی می شود و همانطور که علم و تکنولوژی روز به روز پیشرفت میکند دکوراسیون و مصالح ساختمانی نیز در حال پیشرفت، کارامدتر و زیباتر شدن است. از این رو نیاز است که بین هز بازه زمانی ۸ تا ۱۵ سال حتماً بازسازی ساختمان انجام گردد. علاوه بر نکات ذکر شده با بازسازی ساختمان قیمت کلی واحد شما نیز طبیعتاً افزایش می یابد و اگر قصد فروش ملک خود را داشته باشید می توانید، فروش آن را راحت تر و همچنین با سود بهتری انجام دهید.

چرا کارابرتر را برای بازسازی ساختمان خود انتخاب کنیم؟

در مرحله اول تجربه بیش از ۳۰ ساله کارابرتر با اتمام بیش از ۳۵۰۰ پروژه می تواند دلیلی واضح برای انتخاب ما باشد، از طرف دیگر که نکته بسیار مهمی برای کارفرما است مسئله قیمت بازسازی ساختمان است، همانطور که می دانید کارابرتر در بسیاری از موارد مانند مصنوعات چوبی ( درب، کمد، کابینت، مبلمان اداری، پنجره دوجداره ) تولید کننده و در بسیاری از موارد ( کاغذ دیواری، پرده و پارکت ) نماینده و واردکننده است در نتیجه قیمت نهایی اجرا بسیاری از موارد به علت ارتباط مستقیم شما با ما ( تولید کننده ) کاهش خواهد یافت.

از طرفی دیگر ما از صفر تا صد پروژه بازسازی شما را به عهده خواهیم گرفت، به زبان ساده تر با این روش کار، ارتباط شما فقط با یک نفر خواهد بود و هر نوع تغییر، تعمیر یا اصلاح در ساخت که در مراحل بازسازی ساختمان وجود دارد را بصورت کامل به عهده خواهیم گرفت.

خدمات بازسازی کارابرتر شامل چه مواردی می شود ؟

همانطور که در بالا اشاره شد، این خدمات شامل تمامی موارد که ممکن است در بازسازی شما انجام شود می باشد. که برخی از این خدمات عبارتند از:

طراحی:

طراحی دکوراسیون منزل، مغازه ( واحدهای تجاری) و اداری بصورت سه بعدی ۳D

لوله کشی:

تعویض لوله های قدیمی ساختمان با لوله کشی روز و همچنین رفع ایراد های مربوط به لوله کشی و … (  همینطور بصورت جزئی و کلی پذیرفته می شود )

برق کاری:

تمامی خدمات مربوط به سیم کشی، چه بصورت کلی و یا جزئی ( سیم کشی روشنایی، رفع ایراد ها، سیم کشی آیفن و رفع نواقص، هوشمند سازی و… ) (  همینطور بصورت جزئی و کلی پذیرفته می شود )

بنایی:

تمامی کارهای مربوط به بنایی از قبیل دیوار کشی، خراب کردن دیوار ها و تغییر نقشه، نقاشی، سقف کاذب و … (  همینطور بصورت جزئی و کلی پذیرفته می شود )

کارهای چوبی:

توسط ما تولید و اجرا می گردد کارهایی مانند دکور های چوبی، کابینت آشپزخانه، میزهای اداری، میز تلویزیون و … ( لازم به ذکر است که طرح های منحصر بفرد شما هم تولید می گردد و لزوماً نیازی نیست که طرح کارابرتر اجرا شود به زبان ساده تر حتی می توانید با ارائه یک تصویر محصول را از ما بخواهید . )

نجاری:

کارهای مربوط به نجاری مانند ساخت پنل های چوبی، ساخت تخت و دکور و …

درب های ساختمان:

ساخت اجراء درب های چوبی HDF و PVC و همینطور فروش و اجرای درب های ضد سرقت.

پارکت:

همانطور که میدانید کارابرتر یکی از واردکننده های پارکت و همینطور نماینده بسیاری از پارکت های وارداتی و داخلی می باشد بنابراین در صورتی که کار بازسازی ملک شما نیاز به پارکت داشته باشد با بهترین قیمت به شما ارائه خواهد شد و تمامی کارهای نصب هم توسط ما انجام می گردد. (  فروش پارکت بصورت جزئی و کلی پذیرفته می شود )

انواع پرده:

مشاوره در خرید پرده، دوخت و اجراء پرده های پارچه ای نیز توسط ما بصورت کامل انجام می گردد و کالیته های مربوط به پارچه ها را میتوانید در شرکت و یا بصورت حضوری در منزل خود مشاهده نمایید.  همینطور پرده کرکره ، پرده شید، نیز اجرا می گردد.

پنجره دوجداره UPVC:

پنجره دوجداره UPVC هم از دیگر محصولات کارابرتر است که توسط خود شرکت تولید و اجراء می گردد، بنابراین در پروژه های بازسازی ساختمانی نیز با بهترین قیمت پنجره های شما بازسازی می گردد، حتی پنجره هایی که از قبل بصورت حلالی شکل و چوبی باشد نیز با همان شکل بصورت UPVC خم اجراء می گردد که کارهای بسیار جذاب، زیبا و کارایی می شوند.

کاشی کاری:

کاشی کاری های مورد نیاز مربوط پروژه های بازسازی و ساخت شما و همینطور نصب و اجراء سرامیک …

سیمان کاری:

کارهای مربوط به سیمان کاری مربوط به بازسازی ساختمان

گچ کاری:

گچ کاری دیوار ها جهت پروژه های بازسازی 

نمونه کار اجراء و بازسازی شده واحد مسکونی ۲۰ سال ساخت