خانه متحرک کارابرتر

Cara Best mobile houses

خانه متحرک

به سادگی با وسیله نقلیه خود خانه متحرک را به محیط مورد نظر خود انتقال داده و با یک اتصال ساده به برق و آب محلی میتوانید از راحتی و احساس گرمای خانه متحرک خود لذت ببرید.

سیستم ساخته شده این نوع خانه های متحرک از نوع (LSF) فولاد گالوانیزه می باشد از این رو در مقابل شرایط مختلف هوا مقاومت بالایی دارد.

تا ۶۰ کیلومتر در ساعت مقاومت در برابر باد و مقاوم در برابر زلزله.

به سادگی با وسیله نقلیه خود
بر اساس فناوری سازه های پیش ساخته قابلیت نصب در محل باعث صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و زمان و انرژی خواهد بود، همچنین قابلیت ارسال محصول بصورت آماده نیز می باشد.

خانه های متحرک

۱-اسکلت سازه فوق از ورق ۱.۵میلی‌متری گالوانیزه که توسط دستگاه نورد سرد شده که مقاطع C و U و Z نورد شده و عبور تمامی تأسیسات مکانیکی و الکتریکی توسط دستگاه نورد از قبل تعریف و پانچ می شود.

۲-کلیه قطعات نورد شده توسط پیچ و مهره و یا پیچ سر مته به یکدیگر متصل می‌گردد که باعث استحکام سازه خواهد شد.

خانه متحرک کارابرتر۳-قطر دیوارهای ایجاد شده ۸ الی ۱۰ سانتیمتر می باشد که تمامی تأسیسات از مابین دیواره ها عبور و فضای خالی دیوارها تماماً از مواد EPS و یا پشم سنگ پوشیده می شود که این امر باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شود.

۴-نمای بیرونی سازه از موادی بنام سمنت برد (Cement Board) که دارای نقوش برجسته ای از رگه های چوب می باشد که این نوع نما در مقابل گرما ، سرما و ضربات فیزیکی کاملاً مقاوم می باشد و پوشش نهایی آن توسط رنگ های آکریلیک (Acrylic) قابل شستشو پوشش داده خواهد شد.فایبرسمنت کارابرتر۵-پوشش سقف تماماً از ساندویچ پنل با قطر ۴.۵ سانتیمتر می‌باشد که این نوع پوشش کاملاً مقاوم و باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی و سرما و گرما خواهد شد.

ساندویچ پنل

۶-پنجره های نصب شده تماما از جنس UPVC می باشد همراه با شیشه های دوجداره که هم از نظر سرما و گرما مقاوم بوده و جلوگیری از هدر رفتن انرژی می نماید.

۷-درب ورودی سازه از نوع درب ضد سرقت هماهنگ با رنگ های سازه خواهد بود.

۸- پوشش های داخلی تماماً از ورق های کناف به قطر ۱۲ میلی‌متر استفاده خواهد شد که در نهایت با رنگ آمیزی از نوع آکریلیک پوشش داده خواهد شد.

۹-لوله کشی آب سرد و گرم از نوع سوپر پایپ ۷ لایه و سیم کشی مورد نیاز سازه از نوع سیم افشان ۲.۵ خواهد بود که قابلیت اتصال به برق و آب محلی را دارد.

۱۰-کف سازه از پارکت می باشد.

۱۱-کابینت های مورد نیاز در سازه از نوع کابینت های MDF ملامینه همراه با درب های از نوع High gloss و یراق آلات مرغوب استفاده خواهد شد و همچنین دارای اجاق گاز دو یا چهار شعله ایرانی ، هود آشپزخانه ایرانی ، یخچال زیر کابین ایرانی ، یک عدد سینک و شیر مخلوط می باشد.

۱۲-سرویس دستشوی از نوع درجه یک ایران ( مدل فرنگی )

۱۳- دارای یک طبقه بصورت شیروانی به عنوان اتاق خواب ( اتاق Loft)